kamagra-erkek

1 Kutu Kamagra Erkek

49 TL

1 Kutu Kamagra Jel İçerisinde 7 Adet Jel Bulunur. Her Bir Jel Tek Kullanımlıktır. Ağız Yoluyla Emilerek Tüketilen Mucizevi Bir Erkek Performans Arttırıcı ve Penis Sertleştirici Oral İlaçtır. Her Bir Jel Farklı Bir Meyve Tadındadır. Egzotik Meyvelerden Oluşan ve İçeriğinde Tatlılık Bulunduran Dünyanın Tek Meyveli Jel Şeklindeki Cinsel Performans İlacıdır. 24 Saat Kadar Etki Süresi Vardır. Meyve Kokusunu Seven Her Erkek Bireyin Bu İlacı Kullanarak Cinsel Aktivitesini Uzatarak Güzel Bir Gece Geçirmesi İçin Yapması Gereken Tek Şey Sipariş Vermektir.

HEMEN SİPARİŞ VERİN

(Ücretsiz Kargo)

Mesafeli Satış Sözleşme Şartlarını okudum kabul ediyorum.

Açıklama

Sitemiz üzerinden saat 16:00'a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir.Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Destek

Şiparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda,Sorunlarınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.0543 834 43 58 numaralı telefondan 09:30 - 24:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,sağlıklı günler dileriz